icon_default.png, 95kB  
slogan.png, 3,1kB

Libor Janíček

Stručně o mně

Narodil jsem se ve Valticích na Moravě 29. 4. 1981 a mluvit jsem začal už v necelém roce života. Rčení: "Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš." u mě platí na 100%, takže ukecanost mi zůstala dodnes. Po dokončení vysoké školy jsem pracoval mimo vystudovaný obor archeologie i jako moderátor v Hitrádiu FM PLUS a jako moderátor zpravodajství na regionální televizi ZAK. Tyto zkušenosti mi otevřely cestu k moderování různých akcí, které jsou mnohem živější a interaktivnější oproti rádiu nebo televizi, proto jsem se rozhodl vydat se touto cestou a dnes již moderuji výlučně před živým publikem různě po západních Čechách. Zároveň se zabývám produkcí promo akcí, ale i různých kulturní, společenských a sportovních akcí.

 

 • 2007 až 2008 - moderátor na Hitrádiu FM Plus
 • 2008 - moderátor zpravodajství na TV ZAK
 • 2009 až 2010 - project manager společnosti HD Production
 • 2010 až 2011 - moderátor domácích utkání FC Viktoria Plzeň
 • 2010 až současnost - project manager projektu Live promo

Můj nový osobní web s aktuální nabídkou naleznete na www.liborjanicek.cz.


Vybrané reference

Na tomto místě uvádím výběr referencí, akce, které jsem moderoval, hrál jako DJ nebo alespoň z části zajišťoval produkčně.

Maturitní plesy

Maturitní ples 4. ročníku Střední zemědělské školy Dalovice (Grand hotel Pupp, Karlovy Vary, 2009), Maturitní ples 4. ročníku Střední zemědělské školy Dalovice (Grand hotel Pupp, Karlovy Vary, 2010), Maturitní ples třídy H4B Hotelové školy v Plzni (Parkhotel, Plzeň, 2010), Maturitní ples 4. ročníku Gymnázia Blovice (KD Blovice, Blovice, 2011), Maturitní ples tříd Oktáva A, Oktáva B, 4. A a 4. B Prvního českého gymnázia v Karlových Varech (Grand hotel Pupp, Karlovy Vary, 2012), Maturitní ples třídy MEK4 Střední průmyslové školy dopravní v Plzni (Saloon Roudná, Plzeň, 2012), Maturitní ples 4.CR Střední odborné školy obchodu, užitého umění a designu v Plzni (Měšťanská beseda, Plzeň, 2012) aj.

Firemní akce

Firemní večírek Cargo Prague (Hotel Central, Plzeň), firemní večírek ING (Vinárna Hrozen, Plzeň), firemní večírek Česká pošta (Pension Nad hradbami, Žlutice), firemní večírek Edymax (House of blues, Plzeň), firemní večírek Driessen (Fernet Stock arena, Plzeň), firemní večírek HD Marketing (sklípek Bezručova, Plzeň), firemní večírek Beneš&Michl (Penzion Harmonie, Žlutice), klientský turnaj HD Production Minigolf cup 2009 (Minigolf, Plzeň), golfový turnaj Inel-mobil golf cup 2009 (Golf park Plzeň, Dýšiná), PPL Sprint Cup 2012 (areál PPL, Plzeň) aj.

Promo Akce

Den zdraví s KWK Fit (OC Plaza, Plzeň), Mikulášská nadílka s Generali (Ice Park, Plzeň), den otevřených dveří Autobazaru Romino car (areál Romino car, Plzeň), roadshow Jízda českým západem 2011 (OC Tesco Tachov, OC Globus Chotíkov, OC Tesco Klatovy, OC Kaufland Rokycany), roadshow Jízda českým západem 2012 (OC Tesco Klatovy, náměstí Domažlice, OC Kaufland Rokycany), den otevřených dveří Suzuki Auto Kunc (autosalon Auto Kunc, Plzeň), slavnostní představení nového Actrosu (areál VSP Auto, Plzeň), slavnostní otevření autosalonu Jeep (areál VSP Auto, Plzeň), slavnostní představení nových modelů M-B třída ML a B (Hotel Angelo, Plzeň), slavnostní představení nového modelu M-B třída A a B (Hotel Angelo, Plzeň), Snow party VSP Auto (Autocamp, Železná Ruda), Military party VSP Auto (výcvikový prostor, Bratronice u Kladna), roadshow IC West 2012 (OC Globus Chotíkov) aj.

Akce obcí a měst

Dětský den 2009-2011 (Autokemp, Žlutice), Dětský den 2010 (Ice Park, Plzeň), Žlutická pouť 2010 (Autokemp, Žlutice), Mikulášská nadílka 2009-2012 (KD Žlutice, Žlutice), Lampiónový průvod 2010-2012 (horní hřiště, autokemp, Žlutice), Rozsvícení vánočního stromku 2009 (Centrální park Lochotín, Plzeň), LOLEK 2009-2010 (Centrální park Lochotín, Plzeň), cyklus akcí Prázdniny v Ice Parku 209 (Ice Park, Plzeň), Žlutická Neckyáda 2012 (kopaliště, Žlutice), Mikulášská nadílka s Domem pohádek 2012 (Ice Park, Plzeň), Hurá do školy!!! (Centrální park Lochotín, Plzeň), Pohádkové odpoledne (Centrální park Lochotín, Plzeň), Pálení čarodejnic a koncert UDG (Autokemp, Žlutice) aj.

Sportovní akce

Moderování domácích zápasů a tiskových konferencí FC Viktoria Plzeň 2010-2011 (Stadion na Štruncových sadech, Plzeň),  Nedělní odpoledne pro dobrou věc 2010 (Stadion na Štruncových sadech, Plzeň), Foosball cup 2010 (Škoda sport park, Plzeň) aj.

Charitativní akce a akce neziskových organizací

Letní zahradní slavnost Diecézní charity Plzeň 2011-2012 (zahrada dominikánského kláštera, Plzeň), vánoční večírek pro klienty Poradny pro cizince a uprchlíky Diecézní charity Plzeň 2011-2012 (Restaurace Na Karlově, Plzeň), slavnostní otevření prodejny Secondhelp v Plzni (Americká, Plzeň), slavnostní otevření prodejny Secondhelp v Klatovech (náměstí, Klatovy), Multikulturní festival 2012 (OC Plaza, Plzeň), Nízkopraháč fest 2012 (Disco Fontána, Domažlice), Večer pro Radost (Buena Vista, Plzeň) aj.

Soukromé a jiné akce

Svatebí afterparty (Zámek Zbiroh), svatební afterparty (Zámek Bezdružice), svatební afterparty (Hotel Primavera, Plzeň), svatební afterparty (House of blues, Plzeň), narozeninová party (Vinárna Hrozen, Plzeň), Oriental & Latino night (Runway B52, House of blues, Šeříkovka, Plzeň), Disco nights (Penzion Nad hradbami, Autokemp, Žlutice), školní soutěž Rubikon 2010-2011 (22. ZŠ, Plzeň), předvolební meeting koaličních stran (Velké náměstí, Žlutice) aj.


Nabízené služby

Mimo vlastní nabídku agentury Live promo specializované na realizaci promo kampaní a průzkumy trhu nabízím možnost objednat i další služby spojené výhradně s mou osobou.

Moderátor kulturních, společenských i sportovních akcí

Moderuji maturitní plesy, firemní večírky, městské slavnosti nebo třeba dětské dny. Nabízím srozumitelný projev, kreativitu při tvorbě scénáře, časovou flexibilitu a maximální možné vtažení publika do děje.

DJ/moderátor (2 v 1)

Žánrové zaměření: největší české i zahraniční hity 70. až 90. let s přesahem do současnosti a latinskoamerická taneční hudba. Nabízím moderovaný večer plný tance na generacemi prověřené hity od interpretů jako Abba, Boney M nebo Michal David či Helena Vondráčková. Velice ceněné jsou tyto služby zejména při firemních akcích, svatbách a v menších tanečních klubech či jako animační program v hotelech.

Dětský DJ

Nabízím realizaci dětské diskotéky s moderováním vhodné jak pro dětské dny, tak pro menší oslavy narozenin. V rámci dětské diskotéky jsou připraveny i jednoduché soutěže pro děti, dále facepainting, dočasná tetování (třpytková). Scénář je možné přizpůsobit podle požadavků klienta.

POPTEJTE NÁS

Z nabídky Live promo

Koordinátor maturitních plesů a jejich zajištění na klíč

Od roku 2010 zajišťuji společně se svým produkčním týmem realizace maturitních plesů od jejich koordinace po kompletní produkční práce. Více se dozvíte v katalogu s názvem Nabídka a ceník pro maturitní plesy!

Koordinátor firemních večírků a jejich zajištění na klíč

Od roku 2010 realizuji, mimo moderování a hudební produkci, také kompletní zajištění firemních večírků. Nemusíte tak vymýšlet téma večírku, shánět prostory, moderátora, DJ a dílčí vystoupení. Vy se v klidu věnujete své práci a já zase té své.

POPTEJTE NÁS

Fotografie z vybraných akcí

Zajistíme

 • průzkumy trhu
 • promo akce
 • roadshows
 • ochutnávky
 • distribuci reklamních materiálů
 • produkci akcí
 • dny otevřených dveří
 • tiskové konference
 • firemní večírky
 • svatby
 • maturitní plesy
 • foto a video dokumentaci
 • výrobu reklamních materiálů

Vybraní klienti

Chcete vědět, pro koho ještě pracujeme? Klikněte zde.