icon_promo.png, 95kB  
slogan.png, 3,1kB

Promo

Henry Ford: "Idealista je ten, kdo pomáhá ostatním k prosperitě."

Na tomto místě jsou uvedeny vybrané služby, které přizpůsobíme potřebám Vaší společnosti a rádi realizujeme.

 

Průzkum trhu přímo v prodejně

„Potřebujete získat důležité informace od zákazníků, zjistit kolik jich přijde během dne, kde se o Vás dozvěděli, co je motivovalo k Vám přijít a proč zrovna u Vás (ne)nakoupili?“

Využijte služeb kvalitně proškoleného promo týmu Live promo pod vedením zkušeného koordinátora, který se po čas průzkumu stane součástí Vašeho prodejního týmu, zajistí terénní sběr dat a zároveň verbální prezentaci.

Samozřejmě poslouží promo tým i jako pohyblivá reklama díky reklamnímu oděvu s Vaším brandem!

Při využití našich služeb navíc získáte konzultaci s naším projektovým manažerem, proškolení promo týmu na konkrétní úkol před započetím průzkumu trhu a po jeho realizaci pak kompletně zpracovaný průzkum (grafy s komentáři, doporučení v oblasti marketingu) včetně reportu o akci s fotodokumentací!

POPTEJTE NÁS
 

Distribuce reklamních materiálů

„Potřebujete rychle informovat zákazníky o akční nabídce a neplatit za to víc, než je třeba?“

Využijte služeb spolehlivého akčního promo týmu Live promo pod vedením zkušeného koordinátora, který zajistí distribuci Vašich reklamních materiálů na místo, které si sami zvolíte – za stěrače automobilů u obchodních center, ve městech, do schránek, lidem na ulici či v obchodních centrech nebo během kulturních/sportovních akcí.

Samozřejmě poslouží promo tým i jako pohyblivá reklama díky reklamnímu oděvu s Vaším brandem!

Při využití našich služeb navíc získáte konzultaci s naším projektovým manažerem, proškolení promo týmu na konkrétní úkol před započetím promo akce a po ní pak stručný report o akci s fotodokumentací!

POPTEJTE NÁS
 

Promo akce s průzkumem trhu v ulicích města

„Chcete reklamu, která bude skutečně vidět, jde přímo k potenciálnímu zákazníkovi, lze ji umístit kamkoli, pohybuje se a navíc Vám ještě odpoví na Vaše otázky?“

Využijte služeb kvalitně proškoleného akčního promo týmu Live promo pod vedením zkušeného koordinátora, který během jediného dne dokáže doporučit Vaše služby či produkt až 1.000 lidí, pohybujících se v čase promo akce v ulicích města. Během verbální prezentace objednatele akce zajistí promotéři také terénní sběr dat, jinak řečeno, zjistí odpovědi až na 5 Vašich otázek a distribuci Vašich reklamních materiálů.

Samozřejmě poslouží promo tým i jako pohyblivá reklama díky reklamnímu oděvu s Vaším brandem!

Při využití našich služeb navíc získáte konzultaci s naším projektovým manažerem, proškolení promo týmu na konkrétní úkol před započetím promo akce s průzkumem trhu a po ní pak kompletně zpracovaný průzkum (grafy s komentáři, doporučení v oblasti marketingu) včetně reportu o akci s fotodokumentací!

POPTEJTE NÁS
 

Test účinnosti reklamy v médiích u potenciálních klientů

„Investujete do reklamy v regionálních rádiích, televizi či do billboradových kampaní a chcete vědět, zda Vámi zaplacená reklama efektivně oslovila Vaši cílovou skupinu?“

Využijte služeb kvalitně proškoleného akčního promo týmu Live promo pod vedením zkušeného koordinátora, který během jediného dne dokáže získat informace o povědomí o Vaší společnosti, reklamní kampani či nabízených produktech a službách od 1.000 lidí pohybujících se v čase promo akce v ulicích města či v obchodním centru. Během terénního sběru dat zajistí promotéři distribuci Vašich reklamních materiálů a stručnou verbální prezentaci.

Samozřejmě poslouží promo tým i jako pohyblivá reklama díky reklamnímu oděvu s Vaším brandem!

Při využití našich služeb navíc získáte konzultaci s naším projektovým manažerem, proškolení promo týmu na konkrétní úkol před započetím průzkumu trhu a po realizaci pak kompletně zpracovaný průzkum (grafy s komentáři, doporučení v oblasti marketingu) včetně reportu o akci s fotodokumentací!

POPTEJTE NÁS
 

 

Promo tým do obchodního centra

„Chcete kvalitní živou prezentaci Vašich vozů či jiného zboží/služeb v obchodním centru od aktivních a atraktivních promotérů?“

Využijte služeb kvalitně proškoleného akčního promo týmu Live promo pod vedením zkušeného koordinátora, který zajistí netradiční oživení a zvýšení efektivity Vaší prezentace v obchodních centrech. Navíc získá zpětnou vazbu a cenné odpovědi na Vaše otázky přímo od Vašich potenciálních klientů, a to díky průzkumu trhu. Během jediného dne přímo zasáhne námi realizovaná prezentace v obchodním centru zhruba 1.000 lidí a promo tým získá odpovědi minimálně od 300 respondentů, samozřejmě je součástí takto pojaté promo akce i distribuce reklamních materiálů. Vaše prezentace je v neposlední řadě umocněna tím, že každý potenciální klient získá vlastní zážitek vyzkoušením produktu či služby (např. posazení do vozu) případně zapojením do soutěže.

Samozřejmě poslouží promo tým i jako pohyblivá reklama díky reklamnímu oděvu s Vaším brandem!

Při využití našich služeb navíc získáte konzultaci s naším projektovým manažerem, proškolení promo týmu na konkrétní úkol před započetím promo akce s průzkumem trhu a po ní pak kompletně zpracovaný průzkum (grafy s komentáři, doporučení v oblasti marketingu) včetně reportu o akci s fotodokumentací a předány jsou také kontakty na zájemce o produkt či službu!

POPTEJTE NÁS
 

Roadshow

„Chcete se netradičně a hlavně živě prezentovat přímo tváří v tvář svým potenciálním klientům a posílit povědomí o Vaší značce na více místech ve Vašem regionu či za jeho hranicemi?“

Využijte služeb kvalitně proškoleného akčního promo týmu Live promo, včetně moderátora a DJ pod vedením zkušeného koordinátora, který jedinečným způsobem provede aktivní a hlavně živou prezentaci Vaší společnosti či produktů na místech, které si sami zvolíte – parkoviště před obchodními centry, náměstí, sportovní či rekreační zařízení, festivaly apod.

Díky letitým zkušenostem moderátora, kvalitní a výkonné zvukové aparatuře a sehranému promo týmu zaregistruje Vaši prezentaci každý v dosahu několika stovek metrů, mimo verbální prezentaci je součástí každé dílčí promo akce v rámci roadshow i distribuce reklamních materiálů. Vaše prezentace je v neposlední řadě umocněna tím, že každý potenciální klient získá vlastní zážitek vyzkoušením produktu či služby (např. posazení do vozu, předváděcí jízda, ochutnávka) případně zapojením do soutěže.

Samozřejmě poslouží promo tým i jako pohyblivá reklama díky reklamnímu oděvu s Vaším brandem!

Při využití našich služeb navíc získáte konzultaci s naším projektovým manažerem, proškolení promo týmu na konkrétní úkol před započetím roadshow a po ní pak kompletní report o roadshow s fotodokumentací, předány jsou také kontakty na zájemce o produkt či službu!

POPTEJTE NÁS
 

Netradiční oživení prodejny

„Potřebujete zaujmout stálé zákazníky, přilákat nové nebo chcete oslavit výročí/otevření prodejny či představit nový produkt/službu netradičním způsobem?“

Využijte služeb kvalitně proškoleného akčního promo týmu Live promo, včetně moderátora, DJ a dalších specialistů pod vedením zkušeného koordinátora, který nápaditě oživí dění před i ve Vaší prodejně a zajistí její živou prezentaci. Náš projektový manažer připraví scénář a parametry promo akce od speciální výzdoby, zvukové aparatury, moderátora, přes show související se zaměřením Vaší prodejny až po živé figuríny ve výlohách či u vstupu.

Mimo verbální prezentaci je součástí promo akce i distribuce reklamních materiálů. Vaše prezentace je v neposlední řadě umocněna tím, že každý potenciální klient získá vlastní zážitek vyzkoušením produktu či služby případně zapojením do soutěže.

Samozřejmě poslouží promo tým i jako pohyblivá reklama díky reklamnímu oděvu s Vaším brandem!

Při využití našich služeb navíc získáte konzultaci s naším projektovým manažerem, proškolení promo týmu na konkrétní úkol před započetím promo akce a po ní pak kompletní report o akci s fotodokumentací!

POPTEJTE NÁS
 

Prezentované modely lze libovolně upravovat a kombinovat dle přání klienta. Jsme schopni kompletně realizovat jakoukoli promo akci či reklamní kampaň v rozsahu požadovaném objednatelem, stačí nás jen kontaktovat.

Zajistíme

 • průzkumy trhu
 • promo akce
 • roadshows
 • ochutnávky
 • distribuci reklamních materiálů
 • produkci akcí
 • dny otevřených dveří
 • tiskové konference
 • firemní večírky
 • svatby
 • maturitní plesy
 • foto a video dokumentaci
 • výrobu reklamních materiálů

Vybraní klienti

Chcete vědět, pro koho ještě pracujeme? Klikněte zde.